שרותי תקשוב ערדום

חברת שרותי תקשוב ערדום הוקמה בשנת 1982 ונמצאת בבעלות כמה מקיבוצי הערבה הדרומית והמפעלים האזוריים של ערדום ניהול ואחזקות אשר בחבל אילות הדרומי.

בשנת 2008 רכשה ערדום את פעילות ההובלה וההיסעים של חברת איתם, נוספו לשורותיה מאות לקוחות חדשים, וכך הפכה לחברה המובילה בישראל ליישומי לוגיסטיקה, הפצה, ולתוכנות ההסעים וההובלה.

ערדום מספקת פתרונות כוללים בתחומי המחשוב ומערכות מידע מגוונות בתצורת OUTSOURCING תוך דגש מיוחד לאינטגרציה של כלל מערכות המחשוב. ערך מוסף משמעותי ללקוחות נוצר מהתמחות בשלל תחומי פעילות אסטרטגים במכלול מערכות המידע, יישומי הובלה והיסעים, תקשוב וחוות שרתים.

בתחומי התקשוב ערדום הקימה ומתחזקת עשרות רשתות תקשורת מקומיות בנפחים שונים, כולל חברות מרובות אתרים וסניפים המקושרים כרשת אחת.
ערדום מפעילה חוות שרתים המספקת שירותי אירוח ASP.
בתחומי מערכות המידע ERP ערדום מספקת סל פתרונות רחב במסגרת תוכנת VIA שהנה מערכת הדגל של ערדום.
בתחומי ההובלה וההיסעים מספקת ערדום סל פתרונות רחב למרבית החברות הקיימות בשוק הישראלי החל מחברות קטנות וכלה בחברות גדולות ורב סניפיות, באמצעות מכלול יישומי מדף של תוכנת איתם, או באמצעות תוכנת ה- ERP החדשנית VIA CARGO שמיועדת לחברות בינוניות וגדולות.
ערדום מתמחה במתן שירותים כוללים ורחבים למגזר המלונאות והתיירות בישראל, כמו גם פתרונות למערכות מידע בקיבוצים, ולגופים העוסקים ביצור ושיווק חקלאי.
ערדום מובילה במתן פתרונות ייעודים בענף התמרים: גידול, אריזה, שיווק ויצוא ומלאי.
ערדום בעלת רישיון מטעם משרד התקשורת, למתן שירותי אינטרנט ו-ASP ומפיצת שירותי בנק אוטומטיים שב”א.

לערדום מעמד של שותפה פעילה במיקרוסופט ובאינטל. כמו כן, החברה מקיימת שיתופי פעולה עם חברות מחשוב ותוכנה מובילות בישראל.

חברת שירותי תקשוב ערדום מבוססת על איכות גבוהה במיוחד של עובדים מקצועיים עם ותק וניסיון בתחומים שונים, ודגש על שירות מקצועי ואדיב שמותאם וקשוב לצרכי ולדרישות הלקוחות.

ערדום שירותי תקשוב שמה לה למטרה להציע לקיבוצי אזור הערבה שירותי תקשוב איכותיים ומקום עבודה מעניין ומתחדש.